Týden hokeje v Rakovníku

Ve čtvrtek 24. 11. patřilo odpoledne na zimním stadionu v Rakovníku malým dětem v rámci náborové akce Týden hokeje. Již po desáté si tak mohly děti vyzkoušet být hokejistou a seznámit se s hokejovým prostředím na akci, kterou úspěšně pořádá Český hokej.

Registrace díky novému systému přihlášení byla rychlá a bezproblémová. Všechny zaregistrované děti obdržely drobné dárky a před přesunem do zázemí zimního stadionu měly možnost sledovat ukázkový trénink rakovnické přípravky. Během krátké prezentace byli rodiče se svými dětmi seznámeni s historií a základními informacemi o klubu HC Rakovník a finanční náročností tohoto sportu. Byla jim představena kompletní hokejová výstroj, kterou klub HC Rakovník s podporou Českého hokeje dokáže v případě zájmu na celý první rok bezplatně zapůjčit.

Po ukončení prezentace se děti společně s rodiči přesunuli k převlečení do připravené kabiny, kde si mohly případně zapůjčit brusle nebo helmu. Na ledové ploše na 10 nových hokejistů již čekali trenéři a začalo seznamování a první krůčky na ledě, vše formou her a zábavy. Celá akce byla zakončena společným fotografování na ledové ploše.
Podle zpětné vazby od rodičů a úsměvu samotných dětí se akce velmi líbila a všem zúčastněným děkujeme.