Na akci Týden hokeje dorazilo 25 nových ráčků

Ve spolupráci s Českým hokejem, který nadále pokračuje v úspěšném projektu Pojď hrát hokej, jsme v pátek 19. 1. 2024 na zimním stadionu v Rakovníku mohli přivítat 25 malých a snad budoucích hokejistů. Celá akce začala rychlou a bezproblémovou registrací, při které zvědavé děti dostaly drobné dárky a rodiče byli seznámeni s připraveným programem celé akce. Ve volném čase pak měli možnost sledovat probíhající trénink rakovnické přípravky. Následně byla hlavně pro rodiče připravena krátká prezentace se základními informacemi o fungování klubu. Poté už všechny natěšené děti začaly vstupovat na ledovou plochu, kde se za pomoci zkušených trenérů a formou jednoduchých her začaly seznamovat s prvními krůčky na ledě. Finálem pak pro všechny bylo společné focení.

Díky této akci se daří přilákat nové děti k tomuto krásnému sportu a sportování vůbec. Pro všechny, kteří se o tuto akci starají je největším poděkování úsměv dětí a jejich následné pokračování v klubu.