So 9.9. 13:45   S7001   HC Sparta Praha   HC Rakovník    
 
So 16.9. 11:00     S7007   HC Rakovník   HC Kobra Praha    
 
St 11.10. 15:30   S7013   HC Lev Benešov   HC Rakovník    
 
So 23.9. 11:00   S7019   HC Rakovník   HK Kralupy nad Vltavou    
 
Čt 28.9. 11:30   S7025   HK Lev Slaný   HC Rakovník    
 
So 30.9. 11:00   S7031   HC Rakovník   Slavoj Velké Popovice    
 
So 7.10. 11:00   S7037   SK Černošice   HC Rakovník    
 
So 14.10. 11:00   S7043   HC Rakovník   HC Slavia Praha    
 
Ne 15.10. 16:45   S7049   Pracovní zálohy Kladno   HC Rakovník    
 
So 21.10. 11:00   S7055   HC Rakovník   Rytíři Kladno    
 
So 28.10. 12:00   S7061   HC Berounští Medvědi   HC Rakovník    
 
Ne 29.10. 11:00   S7067   HC Rakovník   HC Sparta Praha    
 
So 4.11. 12:00   S7073   HC Kobra Praha   HC Rakovník    
 
So 11.11. 11:00   S7079   HC Rakovník     HC Lev Benešov    
 
17.11. 14:15   S7085   HK Kralupy nad Vltavou   HC Rakovník    
 
So 18.11. 9:00   S7091   HC Rakovník   HK Lev Slaný    
 
So 25.11. 11:15   S7097   Slavoj Velké Popovice   HC Rakovník    
 
So 2.12. 11:00   S7103   HC Rakovník   SK Černošice    
 
So 10.12. 11:00   S7109   HC Slavia Praha   HC Rakovník    
 
So 16.12. 11:00   S7115   HC Rakovník   Pracovní zálohy Kladno    
 
Ne 17.12. 13:15   S7121   Rytíři Kladno   HC Rakovník  
So 6.1.     11:00-19:00     S7127   HC Rakovník       HC Berounští Medvědi  
 
SoNe 13.1.-14.1.       S7133   HC Sparta Praha       HC Rakovník  
 
SoNe 20.1.-21.1.       S7139   HC Rakovník       HC Kobra Praha  
 
SoNe 27.1.-28.1.       S7145   HC Lev Benešov       HC Rakovník  
 
SoNe 3.2.-4.2.       S7151   HC Rakovník       HK Kralupy nad Vltavou  
 
SoNe 10.2.-11.2.       S7157   HK Lev Slaný      HC Rakovník  
 
SoNe 17.2.-18.2.       S7163   HC Rakovník      Slavoj Velké Popovice  
 
SoNe 24.2.-25.2.       S7169   SK Černošice      HC Rakovník  
 
So 3.3. 11:00-19:00     S7175   HC Rakovník      HC Slavia Praha  
 
SoNe 10.3.-11.3.       S7181   Pracovní zálohy Kladno      HC Rakovník  
 
SoNe 17.3.-18.3.       S7187   HC Rakovník      Rytíři Kladno  
 
SoNe 24.3.-25.3.       S7193   HC Berounští Medvědi      HC Rakovník  

 

 

 

Mladší žáci "D" - 2005 - 2006

 

I. startují:        startují hráči dvou ročníků 2005 - 2006

                        do utkání smí nastoupit max. tři mladší hráči ročníku 2007

 
II. zahájení:       17.9.2016  

III. ukončení:    25.2.2017

Všichni hráči musí absolovovat lékařskou prohlídku minimálně od praktického lékaře, včetně vyšetření zátěžového EKG.

 

17.9.2016        10:00 hod. - HC Podblanicko - HC Rakovník                   

24.9.2016       10:30 hod. - HC Rakovník - HC Berounští Medvědi

1.10.2016       09:00 hod. - SK Černošice - HC Rakovník

8.10.2016      10:45 hod. - HK Kralupy nad Vltavou - HC Rakovník

15.10.2016     10:30 hod. - HC Rakovník - Lev Slaný

22.10.2016     10:30 hod. - HC Rakovník - HC Podblanicko

6.11.2016       14:00 hod. - HC Berounští Medvědi - HC Rakovník

12.11.2016     10:30 hod. - HC Rakovník - SK Černošice

19.11.2016     10:30 hod. - HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou

27.11.2016    14:00 hod. - Lev Slaný - HC Rakovník

3.12.2016       9:00 hod. - HC Podblanicko - HC Rakovník

10.12.2016     10:30 hod. - HC Rakovník - HC Berounští Medvědi

16.12.2016     16:30 hod. - SK Černošice - HC Rakovník

8.1.2017        13:15 hod. - HK Kralupy nad Vltavou - HC Rakovník

15.1.2017      10:30 hod. - HC Rakovník - Lev Slaný

21.1.2017      10:30 hod. - HC Rakovník - HC Podblanicko

5.2.2017      14:00 hod. - HC Berounští Medvědi - HC Rakovník

11.2.2017     10:30 hod. - HC Rakovník - SK Černošice

19.2.2017   10:30 hod. - HC Rakovník - HK Kralupy nad Vltavou

2.2.2017    15:00 hod. - Lev Slaný - HC Rakovník

 

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

29. 09. 2018   10:30 - 11:45

2011

30. 09. 2018   09:45 - 13:45

turnaj 2009

06. 10. 2018   10:30 - 13:15

turnaj 2010

07. 10. 2018   09:45 - 11:45

RA MŽ - Kladno

07. 10. 2018   11:45 - 13:45

RA SŽ - Kladno

07. 10. 2018   17:30 - 20:00

RA A - Kutná Hora

Termíny veřejného bruslení

28. 09. 2018    19:45 - 20:45


29. 09. 2018    13:30 - 15:30


30. 09. 2018    14:00 - 16:00


05. 10. 2018    19:45 - 20:45


06. 10. 2018    13:30 - 15:30


07. 10. 2018    14:00 - 16:00


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace