Rozpis ledové plochy


Po 19. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 2010
11:00 - 13:30: Kraso
15:15 - 16:15: 2013/14
16:30 - 17:30: 2011/12
17:45 - 18:45: MŽ+SŽ
19:00 - 20:00: B

Út 20. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 2010
11:00 - 12:00: 1/2Bodinger
12:15 - 14:45: Kraso
15:30 - 16:30: 2013/14
16:45 - 17:45: 2010
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

St 21. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 2010
11:00 - 13:30: Kraso
15:15 - 16:15: 2010
16:30 - 17:30: 2011/12
17:45 - 18:45: MŽ+SŽ
19:00 - 20:00: Žebrák

Čt 22. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 2010
11:00 - 13:30: Kraso
15:30 - 16:30: 2012/13/14
16:45 - 17:45: 2010
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

Pá 23. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 2010
11:00 - 12:00: 1/2Bodinger
12:15 - 14:45: Kraso
15:15 - 16:45: 2010 přát.
17:30 - 18:30: MŽ
18:45 - 19:45: A+B
20:00 - 21:00: VB

So 24. 8. 2019

08:30 - 09:30: Brychta
09:45 - 11:00: Kučera
11:30 - 13:00: VB s hokejkou
13:30 - 15:30: VB
16:00 - 17:00: MŽ+SŽ
17:15 - 18:30: Kraso
18:45 - 20:00: Hauner

Ne 25. 8. 2019

09:15 - 10:15: MŽ+SŽ
10:30 - 12:30: rozhodčí
13:30 - 15:30: VB
16:00 - 17:00: MŽ+SŽ
17:30 - 20:00: RA A příprava
20:15 - 21:30: Srbeč

Po 26. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: MŽ+SŽ
11:00 - 12:00: Pavlis
12:30 - 15:00: Kraso
15:15 - 16:15: 2013/14
16:30 - 17:30: 2011/12
17:45 - 18:45: 2009
19:00 - 20:00: MŽ+SŽ
20:15 - 21:15: Žebrák

Út 27. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: MŽ+SŽ
11:00 - 12:00: Pavlis
12:30 - 15:00: Kraso
15:30 - 16:30: 2013/14+ŠB
16:45 - 17:45: 2010
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A
20:30 - 21:30: Němeček

St 28. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: MŽ+SŽ
11:00 - 12:00: Pavlis
12:30 - 15:00: Kraso
15:15 - 16:15: 2010/11/12
16:30 - 17:30: 2009/10
17:45 - 18:45: MŽ+SŽ
19:00 - 20:00: Žebrák

Čt 29. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
09:45 - 10:45: 1/2Bodinger
11:00 - 12:00: Pavlis
12:30 - 15:00: Kraso
15:30 - 16:30: 2009
16:45 - 17:45: 2010/11/12
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

Pá 30. 8. 2019

08:00 - 09:30: Kraso
11:00 - 12:00: Pavlis
12:30 - 14:45: Kraso
15:00 - 16:00: 2010
16:15 - 17:45: MŽ-Kralupy přát.
18:00 - 19:00: A+B
19:15 - 20:15: VB

So 31. 8. 2019

08:15 - 09:30: Veselý
09:45 - 11:00: Kučera
11:15 - 12:45: 2011
13:30 - 15:30: VB
16:00 - 17:15: Trnka
17:30 - 18:45: Kraso
19:00 - 20:00: Dobrá
20:15 - 21:15: Vopat

Ne 1. 9. 2019

08:30 - 09:30: Brychta
12:00 - 13:30: VB s hokejkou
14:00 - 16:00: VB
16:30 - 18:30: Rakona
18:45 - 20:00: Hauner
20:15 - 21:30: Srbeč

Po 2. 9. 2019

06:30 - 07:30: Valeo
12:30 - 13:15: 1/2Bodinger
13:30 - 15:15: Kraso
15:30 - 16:30: 2013/14+ŠB
16:30 - 17:30: 2011/12
17:45 - 18:45: 2009
18:45 - 19:45: MŽ+SŽ
20:00 - 21:15: Policie

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

23. 08. 2019   15:15 - 16:45

2010 přát.

25. 08. 2019   17:30 - 20:00

RA A příprava

30. 08. 2019   16:15 - 17:45

MŽ-Kralupy přát.

Termíny veřejného bruslení

23. 08. 2019    18:45 - 19:45


23. 08. 2019    20:00 - 21:00


24. 08. 2019    11:30 - 13:00


24. 08. 2019    13:30 - 15:30


25. 08. 2019    13:30 - 15:30


30. 08. 2019    18:00 - 19:00


30. 08. 2019    19:15 - 20:15


31. 08. 2019    13:30 - 15:30


01. 09. 2019    12:00 - 13:30


01. 09. 2019    14:00 - 16:00


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace