Rozpis ledové plochy


So 18. 8. 2018

09:00 - 10:15: Kučera
10:30 - 11:30: Brychta
12:00 - 14:00: VB s hokejkou
15:00 - 16:15: MŽ

Ne 19. 8. 2018

09:00 - 10:00: 2012
10:00 - 11:00: 2010
11:15 - 12:30: MŽ
14:00 - 15:45: VB
16:45 - 18:00: MŽ
18:15 - 19:30: Hauner
19:45 - 21:00: Srbeč

Po 20. 8. 2018

08:00 - 09:15: Kraso
09:30 - 10:45: SŽ
11:00 - 12:15: MŽ
13:30 - 14:45: Kraso
15:00 - 16:15: SŽ
17:15 - 18:30: MŽ
18:45 - 19:45: B

Út 21. 8. 2018

08:00 - 09:15: Kraso
09:30 - 10:45: SŽ
11:00 - 12:15: MŽ
13:30 - 14:45: Kraso
15:45 - 16:45: 2012-13
16:45 - 17:45: 2010-11
18:00 - 19:00: MŽ
19:15 - 20:15: A

St 22. 8. 2018

08:00 - 09:15: Kraso
09:30 - 10:45: SŽ
11:00 - 12:15: MŽ
13:30 - 14:45: Kraso
15:00 - 16:00: SŽ
16:15 - 17:15: 2010-11
17:30 - 18:45: MŽ
19:00 - 20:00: B

Čt 23. 8. 2018

08:00 - 09:15: Kraso
09:30 - 10:45: SŽ
13:30 - 14:45: Kraso
15:15 - 16:30: SŽ
16:45 - 18:00: MŽ
19:15 - 20:15: A

Pá 24. 8. 2018

08:00 - 09:15: Kraso
09:30 - 10:45: SŽ
13:30 - 14:45: Kraso
15:00 - 16:00: 2012-13
16:00 - 17:00: 2010-11
17:15 - 18:30: MŽ
18:45 - 19:45: A+B

So 25. 8. 2018

09:00 - 10:15: Kučera
10:30 - 11:30: Brychta
13:30 - 15:30: VB
18:00 - 20:30: RA A - Hvězda Praha přát. utkání

Ne 26. 8. 2018

06:00 - 07:00: Kraso
14:00 - 15:45: VB
18:00 - 19:15: Hauner
19:30 - 20:45: Srbeč

Po 27. 8. 2018

06:00 - 07:00: Kraso
10:30 - 11:30: Pavlis
13:30 - 14:30: Kraso
14:45 - 15:45: 2012-13
15:45 - 16:45: 2009
17:00 - 18:00: MŽ
18:00 - 19:00: SŽ
19:15 - 20:30: Policie

Út 28. 8. 2018

06:45 - 07:45: Godeša
09:00 - 10:15: SŽ
10:30 - 11:30: Pavlis
13:30 - 14:45: Kraso
15:00 - 16:30: ŠB+2012-13
16:45 - 17:45: 2010-11
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

St 29. 8. 2018

06:00 - 07:00: Kraso
10:30 - 11:30: Pavlis
12:30 - 13:30: Kraso
16:15 - 17:15: 2010-11
17:15 - 18:15: 2009
18:30 - 19:30: SŽ+MŽ

Čt 30. 8. 2018

06:30 - 07:30: Valeo
10:30 - 11:30: Pavlis
12:45 - 13:45: Bodinger 1/2
13:45 - 15:15: Kraso
15:30 - 16:30: 2009
16:45 - 17:45: SŽ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 21:15: A - přát.zápas

Pá 31. 8. 2018

06:00 - 07:00: Kraso
09:00 - 10:15: SŽ
10:30 - 11:30: Pavlis
14:45 - 16:00: ŠB+2012-13
16:15 - 17:15: 2010-11
17:15 - 18:15: MŽ
18:30 - 19:30: A+B
19:45 - 20:45: VB

So 1. 9. 2018

07:30 - 08:45: Veselý
09:00 - 10:15: Kučera
13:30 - 15:30: VB
15:45 - 17:30: přát. zápas 2011
19:30 - 20:45: Ortcikr

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

25. 08. 2018   18:00 - 20:30

RA A - Hvězda Praha přát. utkání

30. 08. 2018   19:15 - 21:15

A - přát.zápas

01. 09. 2018   15:45 - 17:30

přát. zápas 2011

Termíny veřejného bruslení

18. 08. 2018    12:00 - 14:00


19. 08. 2018    14:00 - 15:45


25. 08. 2018    13:30 - 15:30


26. 08. 2018    14:00 - 15:45


31. 08. 2018    19:45 - 20:45


01. 09. 2018    13:30 - 15:30


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace