Pojď hrát hokej v Rakovníku

Tak jako každý rok, tak i letos proběhla v pátek 28. 1. 2022 od 16,30 na zimním stadionu v Rakovníku náborová akce Týden hokeje, která je organizovaná hokejovým svazem v rámci projektu Pojď hrát hokej. Hokejový klub z Rakovníka je pravidelným účastníkem této akce a proto s přípravou a vlastní realizací náboru nebyl žádný problém. Odměnou za vynaloženou snahu pro všechny, kteří se na náboru podíleli bylo 18 nových dětí a jejich upřímná radost  při prvních krůčcích na ledové ploše.

Vše odstartovala registrace, předání drobných dárků, všeobecné seznámení s akcí Týden hokej, fungováním klubu HC Rakovník a informace o pokračujícím programu vlastní akce. V tu dobu se na ledové ploše proháněla rakovnická přípravka s ukázkou tréninku. Po jehož konci byla ledová plocha i s trenéry připravena na natěšené děti. Hlavní snahou trenérů bylo ukázat dětem a jejich rodičům, že hokejový trénink je i zábava. A to se povedlo, protože všichni vydrželi až do konce.

Děkujeme všem zúčastněným a těšíme se, že se znovu uvidíme na ledové ploše ve školičce bruslení a to každé pondělí a úterý. Bližší informace na stránkách HC Rakovník.

HC Rakovník