..

UPOZORNĚNÍ

Na základě zhoršujícího se epidemiologického vývoje onemocnění Covid-19 žádáme hráče, rodiče a ostatní návštěvníky o dodržování veškerých protiepidemiologických opatřeních.

Dále žádáme o dodržování:

- zákazu vstupu rodičů a dalších osob na střídačky a do prostoru střídaček

- zákazu vstupu rodičů a dalších osob do prostoru šaten hráčů

- omezení pohybu a pobytu rodičů a ostatních osob v prostorách zimního stadionu

- provádění důsledné dezinfekce rukou

- udržování dostatečné vzdálenosti na tribuně

- všichni návštěvníci mohou vstoupit do vnitřních prostor pouze s ochrannou úst a nosu

Platnost od 10.9.2020.

Napsáno dne: 09. 09/2020

covid

Vnitřní hromadné akce nad 100 účastníků - týká se návštěvníků hokejových zápasů.

Napsáno dne: 01. 09/2020

Děti z MŠ Klicperova

Minulý týden opět navštívily  zimní stadion školkové děti ,tentokrát z MŠ Klicperova. Využily tak možnost poznat hokejové zázemí a především ledovou plochu, na které si zkusily nenáročné hry. Za svojí snahu byly děti na závěr odměněny. Děkujeme všem paním učitelkám za výbornou spolupráci.

Napsáno dne: 27. 01/2020

Pojď hrát hokej 24.1.2020

V pátek 24.1.2020 odpoledne proběhla na zimním stadionu v Rakovníku ve spolupráci s Českým hokejem další řada náborové akce v rámci Týdne hokeje „Pojď hrát hokej“.

Celá akce měla časový program, který začínal registrací nových zájemců. S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky. Volnou chvíli před dalším bodem programu vyplnila rakovnická přípravka ukázkovým tréninkem. Rodiče s dětmi se poté přesunuli do klubovny, kde shlédli krátkou prezentaci, která je seznámila se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje. Potom už zbýval ten hlavní bod programu. Děti se převlékly v připravené šatně a konečně si mohly jít vyzkoušet začátky bruslení. Na ledové ploše byli připraveni trenéři s asistenty a začalo seznamování s ledem a první krůčky na bruslích, vše formou her a zábavy. Program na ledové ploše zakončilo společné fotografování.

Náborové akce se zúčastnilo 25 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Tímto děkujeme rodičům s dětmi, trenérům a všem asistentům.

Fotogalerie zde

Napsáno dne: 25. 01/2020

Plakát
dokud není nový plakát nezobrazovat