Broušení bruslí-informace

OD ÚTERÝ  13.10.2015  BROUSÍME  (UŽ  I ) PRO  VEŘEJNOST  NA  NOVÉ  AUTOMATICKÉ  BRUSCE  zn.  PROSHARP AS 1001.

 

Provozní doba:

ÚT 19,00 - 21,00 hod.

ČT 18,00 - 21,00 hod.

PÁ - v době veřejného bruslení

NE - v době veřejného bruslení

 

Cena:

od 60Kč do 200Kč 

 

Kontakt:

313 517 234, 724 937 638

_________________________

Informační systém krajského úřadu

Nákup brusky byl spolufinancován z prostředků HC Rakovník, z.s.  a z prostředků Hejtmana Středočeského kraje. Děkujeme

Krasobruslení-schůzka 13.10.2015

Vážené maminky a tatínkové,

v ÚTERÝ 13.10.2015 se od 15,30hod. v  1.patře  ZIMNÍHO  STADIONU uskuteční schůzka s trenérkou paní Elen Liashenko, při které dojde i k ukázce bruslí pro krasobruslaře.

!!! Účast  rodičů  nutná !!!

HC Rakovník-HK LEV Slaný 5:4

Rakovník – Rakovničtí hokejisté ve čtvrtém kole krajské ligy mužů v ledním hokeji konečně zlomili sérii tří porážek. V regionálním derby s HC Lev Slaný urvali důležité tři body. Velikou zásluhu na tom ovšem má především rakovnický brankář Pospíšil. Ten svými famózními zákroky přiváděl slánské hokejisty k šílenství.

HC Rakovník - HC Černošice 6:5, KLM 2014

HC Rakovník – HC Lev Slaný 5:4 (2:2, 2:1, 1:1)

Celému rakovnickému týmu bylo jasné, o co se v regionálním derby hraje. Kromě tradiční sportovní rivality už bylo totiž na čase, aby rakovnický celek urval nějaký ten mistrovský bod. V opačném případě by se jim totiž dost vzdálilo osmé místo v tabulce, které zaručuje účast v play-off, což by rozhodně nebylo příjemné. A právě bodová povinnost do jisté míry svazovala ruce domácím hokejistům.

„Byli jsme dost nervózní, ale to tak bývá, když už musíte vyhrát," poznamenal Vladimír Soukup, vedoucí mužstva HC Rakovník. A bylo i hůře. Nejprve sice podržel rakovnický gólman své mužstvo parádním zákrokem, ovšem v jedenácté minutě už se hosté radovali z vedoucí branky – 0:1. Inkasovaná branka ale domácí nabudila k bojovnému výkonu. V té samé minutě se podařilo Rakovnickým vyrovnat, když se po přihrávce Lipolda trefil Zuska – 1:1. Záhy nato vybídl Ságner Mikeše, jenž se nemýlil a poslal Rakovník do vedení – 2:1.

„Ovšem dlouho nám vedení nevydrželo, přestali jsme se plně koncentrovat a byli jsme v euforii. Slánští toho využili a vyrovnali," okomentoval druhou inkasovanou branku Rakovníka Vladimír Soukup. 

Do druhého dějství ovšem Rakovničtí nevstoupili dobře. Byli to právě hosté ze Slaného, kdo udával tempo hry. Tlak hostů vyvrcholil ve třiadvacáté minutě, kdy domácí inkasovali potřetí. „Na střídačce v tu chvíli nastal hokejový rachot. Kluci se povzbuzovali a vrátili do hry," popsal Vladimír Soukup. Rakovničtí se dostávali najednou zpět do tempa a také začali mít více ze hry. „K tomu všemu snažení mužstva kryl výborně chytající Pospíšil, ten předváděl fantastické zákroky," poznamenal Vladimír Soukup. Zaslouženého vyrovnání se dočkali rakovničtí hokejisté ve dvacáté osmé minutě po zdařilé kombinaci. Vošta nejprve posunul kotouč na Vyskočila, který křižnou přihrávkou našel osamoceného Bauera – 3:3. A to nebylo vše. Převaha domácích pokračovala i nadále a ve dvaatřicáté minutě poslal Mikeš po přihrávce Klause Rakovník znovu do vedení 4:3. „Poté se hrál hokej nahoru a dolů, byl to vyrovnaný souboj," přiblížil dění z druhé poloviny druhé třetiny vedoucí mužstva Vladimír Soukup.

Ani vstup do závěrečné třetiny se domácím příliš nevydařil. Od 41. minuty hráli domácí v oslabení, které přečkali právě i díky bravurním zákrokům gólmana Pospíšila. V 52. minutě však už byl rakovnický brankář na slánskou kombinaci krátký – 4:4. „Už to vypadalo, že utkání skončí nerozhodně. Jenže pět minut před koncem přihrál Klaus Mikešovi a znovu jsme vedli," sdělil Vladimír Soukup. Závěr utkání byl však jedno veliké drama. V 57. minutě totiž sudí poslal na trestnou lavici Kotála. Domácí ale naštěstí závěrečný tlak hostů, kteří odvolali brankáře a měli tak v poli o dva hráče navíc, přečkali.

„Dokázali jsme vyhodit kotouč pouze jednou, o několik málo centimetrů minul prázdnou branku. Svými zákroky nás podržel Pospíšil, jehož jméno fanoušci na stadionu vyvolávali. Byla to výborná atmosféra a i dobré utkání. Kluci bojovali a nakonec to i urvali," dodal Vladimír Soukup.

HC Rakovník: Pospíšil (Burgr) – Vyskočil, Vošta – Ságner, Kounovský, Chvojka – Krpelan, Mikeš – Gebhart M., Klaus, Ambroz – Kříž, Kotál – Gril, Bauer, Gebhart O. – Zuska, Lipold. Trenér: Jan Svitavský.
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/konecne-po-trech-uvodnich-porazkach-zdolali-rakovnicti-v-derby-slanske-lvy-20151007.html

Napsáno dne: 07. 10/2015

Program na týden

Tréninky dle rozpisu

Sobota - zápas - Rakovník - Černošice

  • začátek: 10:30 hod.
  • sraz: 9:30 hod.
  • sestava: bude upřesněna

 

Každý z hráčů může dostat volnou vstupenku na veřejné bruslení a zápasy "A" týmu, ale potřebuji jeho fotku.

Tak, kdo máte zájem, přineste mi fotku.

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace