MŽ: HK LEV SLANÝ - HC RAKOVNÍK - 1:9 (1:2, 0:3, 04)

Po Černošicích zničili také lídra ze Slaného

Slaný – V neděli rakovničtí mladší žáci vyráželi na led zatím vedoucího týmu soutěže – HK Lev Slaný. Po výborném výkonu nasázeli Slánským stejně jako o dva dny dříve Černošicím devět branek.akovnicky.denik.cz/hokej_region/po-cernosicich-znicili-take-lidra-ze-slaneho-20160202.html

HK LEV Slaný – HC Rakovník 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)

V prvních minutách bylo těžké, díky zvláštnímu posuzování faulů rozhodčích, udržet tým hlavně po emoční stránce. Ale výkon kluků byl nadstandardní a svoji výbornou hru dokázali předvádět po celý zápas. Bodinger a Michal dokázali Slánským vsítit hattrick a Rakovničtí i díky jejich brankám zvítězili vysoko 9:1. Na tváři rakovnického trenéra Tomáš Bodingera bylo vidět velké uspokojení a satisfakce za odvedenou práci na trénincích a zápasech, což nakonec i potvrdil: „Kluci hráli výborně a svůj výkon udrželi po celou dobu zápasu."


Branky: Vlasjuk, Bodinger (3x), Vondráček, Michal (3x), Lev
HC Rakovník: Růžička – Bodinger, Lochovský J., Lev, Michal, Pokorný, Staněk, Kopelent, Blaho, Vondráček, Vlasjuk, Lochovský V.
Trenér: Tomáš Bodinger

 

Další zápas mladších žáků - sobota 13.2.2016 - 10.30 hod. - ZS Rakovník
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/rakovnickym-mladsim-zakum-v-zaveru-dosly-sily-a-tesne-prohrali-20160118.htmlRakovník
    HC Rakovník   x  Spartak TOS Žebrák    LEDNÍ HOKEJ TJ SPARTAK ŽEBRÁK

 

Napsáno dne: 02. 02/2016

KLM: HC Lev Benešov – HC Rakovník 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

Třináct statečných vyhrálo v Benešově

Benešov – Ve 20. kole krajské ligy zajížděl třetí Rakovník na led Benešova, který bojuje o postup do play-off. Rakovničtí hokejisté měli před tímto duelem účast v nejlepší osmičce jistou, a tak v závěrečných kolech bojují o co nejlepší umístění. Ze zisku tří bodů se nakonec radovali hosté a to i přesto, že jim chyběli čtyři klíčoví útočníci. Díky výhře navíc uhájili třetí místo v tabulce před dotírajícím Mělníkem.

HC Rakovník - HC Jesenice 9:4


HC Lev Benešov – HC Rakovník 2:5 (0:2, 2:2, 0:1)

„Do Benešova jsme přijeli pouze se třinácti hráči, ale přesto jsme proti domácím, kteří nastoupili v osmnácti lidech, začali bez bázně a hany," popsal povedený vstup do utkání vedoucí rakovnického mužstva Vladimír Soukup. Neuběhly totiž ani dvě minuty a hosté se ujali vedení. Krejčí našel Chvojku a ten poslal kotouč na novou akvizici Važanského, který se nemýlil – 0:1. O minutu později mohlo být vyrovnáno, avšak Rakovnické podržel Pospíšil, který během chvíle vytáhl tři výborné zákroky. Jinak ale hosté zkušeně kontrolovali hru a chytrými přihrávkami drželi domácí daleko od své branky. Kromě toho se stále více dostávali do dobrých příležitostí a jednu z nich, po nahrávce Hegenbarta, přetavil Chvojka v druhý gól – 0:2.

Úvod druhé části začali hosté sérii oslabení a domácí se usadili v útočném pásmu. Po šesti minutách šli hosté do tří a Benešovští v čase 26:30 snížili – 1:2. Hned v následující minutě se domácím dokonce podařilo vyrovnat. Rakovničtí se však nenechali zaskočit a po Hegenbartově přihrávce vrátil hostům vedení agilní Chvojka – 2:3. Byl to devětadevadesátý gól rakovnických v této sezóně a čekalo se na to, kdo vstřelí magickou stovku. Stou branku rakovnických nakonec zaznamenal po nahrávce Ságnera obránce Kříž, který se posunul při absenci čtyř hráčů do útoku na pozici centra a jistě ho čeká nějaká pokuta do klubové pokladnice. Poté následoval hrubý zákrok benešovského hráče, který si počkal na výborně hrajícího Chvojku a nešetrným zákrokem ho poslal do kabin. Po ošetření během druhé pauzy se však stihl alespoň částečně dát opět do kupy a svojí rychlostí nadále zůstával platným hráčem.

Třetí dějství bylo především o bojovnosti. Hosté svoje dvoubrankové vedení statečně hájili a při závěrečném domácím powerplay pečetil výhru rakovnický obránce Vyskočil, který v čase 59:49 dloubákem přes celé hřiště upravil na konečných 2:5.

„Před našimi kluky musím smeknout. Takhle se bojuje za rakovnické barvy. V neděli nás čeká poslední domácí utkání základní části proti rezervě Mladé Boleslavi a doufám, že navážeme na tento bojovný výkon také za týden," byl spokojen Vladimír Soukup.

„Do Benešova jsme odjeli pouze ve třinácti lidech se sedmi útočníky a tak se obránce Kříž přesunul do útoku. Tomu jsme museli přizpůsobit naši taktiku. To, co jsme si řekli v kabině, hráči plnili také na ledě a dostali jsme se do dvoubrankového vedení. Na začátku druhé třetiny jsme hráli několik oslabení, která domácí využili a dokázali vyrovnat. Kromě prvních šesti, sedmi minut jsme však byli lepší a při hře pět na pět domácí téměř k ničemu nepustili. Důležité bylo, že jsme se z vyrovnání dokázali oklepat a rychle odpověděli. Přestože nám chyběli čtyři klíčoví hráči a my tak museli poskládat nové složení útoků, dokázali kluci po dobrém taktickém výkonu vybojovat výhru a kromě úvodu druhé části tak panuje spokojenost," pochválil mužstvo rakovnický trenér Jan Svitavský.

Diváci: 220
Vyloučení: 8:9

HC Rakovník: Pospíšil (Burgr) – Vošta, Vyskočil – Hegenbart, Ambroz, O. Gebhart – Mikeš, Krejčí – Ságner, Važanský, Chvojka – Větrovec – Kříž, Grill.
Trenér: Jan Svitavský

Napsáno dne: 02. 02/2016

KLJ: HC Rakovník- HC Rytíři Vlašim 9:4 ( 2:0, 3:3, 4:1)

Junioři zvítězili potřetí v řadě

Rakovník – V sobotu přivítali rakovničtí junioři v dalším kole KLJ soupeře z Vlašimi, který se nacházel v horních patrech tabulky a domácí tak očekávali nelehké utkání. Podle výsledku by se sice mohlo zdát, že opak byl pravdou, nicméně hosté dlouhou dobu rakovnické mladíky trápili.

HOKEJ - ilustrační foto.

HC Rakovník- HC Rytíři Vlašim 9:4 ( 2:0, 3:3, 4:1)

První třetina začala lépe pro domácí, kteří se dostali do vedení už v 5. minutě, když se po Havlíčkově přihrávce prosadil Cukr. Poté domácí soupeře přehrávali a jejich snaha vyústila v 13. minutě další brankou. Tentokrát se prosadil Sýkora, jemuž nahrával Truksa.

Začátek druhé třetiny však neprobíhal podle představ rakovnických juniorů. Díky nedůsledné obraně dokázali hosté v rozmezí 21. a 24. minuty vyrovnat skóre a o dvě minuty později se dokonce dostali do vedení - 2:3. V tu chvíli se Rakovničtí probudili, opět začali hrát a jejich snaha vyústila v povedenou tříminutovku. Během 35. až 37. minuty dokázali vstřelit hned 3 branky a vrátit se tak do dvougólového vedení. Nejprve se podruhé v zápase prosadil Sýkora, jenž zakončil spolupráci Truksy a Zubalíka. O minutu později Sýkora završil hattrick. Pátou branku domácích zařídil po Sýkorově přihrávce Havlíček – 5:3.

Ve třetí třetině se začala projevovat početní nevýhoda vlašimských juniorů, kteří dorazili pouze s deseti hráči. Oproti tomu domácí postavili tři kompletní řady, a tak neměli problém soupeře fyzicky přehrát. Rakovnickou palbu ve třetí třetině započal Truksa, jenž zakončil povedenou akci bratří Zíků. O chvíli později se dokázal prosadit tvrdou ranou Staněk. Nahrával mu opět Truksa, který si tak připsal již čtvrtou asistenci v zápase. V 53. minutě se po dlouhé době prosadili také hosté a pokusili se alespoň zkorigovat stav. Jejich snahu ale rychle potlačil Cajthaml, když jen o minutu později vrátil rakovnickým čtyřbrankové vedení. V 59. minutě pak Zíka zvýšil na konečných 9:4, když mu nahrával Prokop. Rakovničtí junioři zvítězili již potřetí za sebou, a v tabulce se vyhoupli na sedmé místo.

HC Rakovník: Vyskočil, Bendl- Zíka M., Zíka L., Staněk, Vokurka, Týče, Zubalík, Truksa, Havlíček, Prokop, Cajthaml, Čelikovský, Cukr, Sýkora, Slepička, Kandr. Trenér: Tomáš Veselý. ⋌
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/juniori-zvitezili-potreti-v-rade-20160201.html

Napsáno dne: 02. 02/2016

MŽ: SK Černošice – HC Rakovník 1:9 (0:4, 0:2, 1:3)

Mladší žáci rozstříleli Černošice

Černošice – Již počtvrté v sezóně se utkali rakovničtí mladší žáci se stejně starým výběrem Černošic. První vzájemný mistrovský duel patřil mladým hokejistům Černošic, další dva byly v jasné režii mladíků z Rakovníka. Víkendové měření sil nabídlo zatím nejjednoznačnější výsledek, když k dvojcifernému vítězství hostů mnoho nescházelo.

Mladší žáci porazili Černošice

Mladší žáci porazili Černošice  Autor: Diana Staňková

SK Černošice – HC Rakovník 1:9 (0:4, 0:2, 1:3)

Od prvních minut utkání měli více ze hry hosté z Rakovníka. Vytvářeli si šance, které následně proměňovali a první třetinu vyhráli 0:4.
V druhé části nebyli Rakovničtí tak důrazní jako v úvodu, ale přesto se jim podařilo svůj náskok ještě navýšit. Do šancí se dostávali i domácí, ale brankář Růžička dobrým výkonem podpořil svůj tým.

O čisté konto přišel až ve třetím dějství, ale mrzet ho to nemuselo. Jeho spoluhráči totiž skórovali ještě třikrát a Černošice porazili jednoznačně 9:1.
Branky: Vlasjuk (2x), Lochovský, Blaho, Vostárek, Lev (2x), Michal, Bodinger

HC Rakovník: Růžička – Vostárek, Bodinger, Lochovský, Lev, Pokorný, Staněk, Vondráček, Vlasjuk, Michal, Blaho, Kopelent
Trenér: Tomáš Bodinger ⋌
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/mladsi-zaci-rozstrileli-cernosice-20160201.html

Napsáno dne: 01. 02/2016

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

25. 08. 2018   18:00 - 20:30

RA A - Hvězda Praha přát. utkání

30. 08. 2018   19:15 - 21:15

A - přát.zápas

01. 09. 2018   15:45 - 17:30

přát. zápas 2011

Termíny veřejného bruslení

18. 08. 2018    12:00 - 14:00


19. 08. 2018    14:00 - 15:45


25. 08. 2018    13:30 - 15:30


26. 08. 2018    14:00 - 15:45


31. 08. 2018    19:45 - 20:45


01. 09. 2018    13:30 - 15:30


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace