Hala

Dne 16.4.2016 byla položena in-line plocha, čímž byl zahájen letní provoz haly.

Video naleznete zde

Děkujeme všem, kteří s pokládkou pomáhali.

Napsáno dne: 21. 04/2016

...

Drazí  návštěvníci  zimního  stadionu,  příznivci  ledního  hokeje,  bruslení a  krasobruslení,  sponzoři,

dovolte mi poděkovat Vám jménem HC Rakovník za Vaši důvěru a podporu v zimní sezoně 2015/2016. Moc si jí vážíme! Těšíme se na Vás opět na podzim!            

Zároveň bych rád poděkoval i trenérům a vedoucím jednotlivých mužstev ledního hokeje a krasobruslení za jejich obětavou přípravu svých svěřenců, které se věnovali s plným nasazením a odhodláním naučit je co nejvíc nového.                                                                            

Ing. Jaroslav Gebhart, předseda HC

Napsáno dne: 01. 04/2016

Mladší žáci - turnaj - 26.3.2016

Mladší žáci skončili bez medaile

Benátky n. Jizerou – Ani po konci hlavní sezóny tým mladších žáků HC Rakovník nezahálí. Mladí hokejisté se v sobotu zúčastnili slušně obsazeného turnaje v Benátkách nad Jizerou, kde odehráli čtyři náročná utkání v jednom dni.

Hned brzo ráno po velkém boji porazili domácí hráče z Benátek 2:0, ale ještě dopoledne podlehli týmu Piráti Chomutov. Tento tým nakonec turnaj vyhrál, avšak trenéři Pirátů Chomutov přivezli nejen velmi kvalitní tým, ale i některé starší hráče, takže prohra 1:12 nebyl pro rakovnickým tým meřítkem.

Měřítkem už mohl být zápas s Louny, na něž Rakovník narazil v prvním odpoledním utkání. Rakovník šel po gólu v první třetině do vedení. Únava z předchozích utkání se ale začala projevovat v dalších částech hry a osm vstřelených branek potvrdilo kvalitu lounského týmu.

Utkání o třetí místo začali Rakovničtí dvěma chybami a jejich soupeř z Chocně již utkání nepustil. Žáci z Rakovníka bojovali, snížili, ale zápas již nezvrátili. Prohra 6:2 je posunula na čtvrté místo. Na posledním místě skončili domácí z Benátek.

Tým mladších žáků HC Rakovník, který odehrál celou zimu s dvanácti hráči, ukončí letošní sezónu příští týden turnajem v Kadani.

HC Rakovník: Matěj Vostárek, Jonáš Pokorný, Vojtěch Erba, Martin Lev, Filip Staněk, Ondřej Michal, Filip Vlasjuk, Tomáš Bodinger, Vít Lochovský, Adam Vondráček, Jan Lochovský, Vladan Růžička, Jakub Kopelent.
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/mladsi-zaci-skoncili-bez-medaile-20160330.html

Napsáno dne: 30. 03/2016

MŽ-tabulka

Rakovničtí mladší žáci v souboji o druhé místo porazili Beroun

Beroun – Poslední mistrovské utkání sezóny sehráli rakovničtí mladší žáci na ledě Berouna a sehráli ho skvěle. V přímém utkání o druhou příčku tabulky byli po většinu zápasu lepším týmem, a to potvrdili i pěti brankami.

Rakovničtí mladší žáci se radují z vítězství

Rakovničtí mladší žáci se radují z vítězství

HC Berounští Medvědi – HC Rakovník 0:5

V úvodní části se trefili sice jen jednou, ale ve druhé třetině skórovali třikrát a utkání ovládli.
Závěrečná část poznamenaná únavou obou týmů již žádnou velkou změnu nepřinesla a pátý gól hostů jen potvrdil jejich druhé místo v soutěži.
Celkovým vítězem se stali mladí hokejisté Slaného, se kterými měli Rakovničtí vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou proher.

Spokojen s výsledkem závěrečného zápasu i celé sezony byl trenér Tomáš Bodinger:
Jsem rád, že jsme potvrdili naši výkonnost a v poslední čtvrtině soutěže tak porazili všechny soupeře. I když toto utkání nebylo vůbec lehké, kluci hráli dobře a zaslouženě jsme vyhráli." ⋌

HC Rakovník: Růžička – Blaho, Staněk, Lev, Vostárek, Bodinger, Michal, Vlasjuk, Vondráček, Lochovský V., Lochovský J., Ambrožewicz. Trenér: Tomáš Bodinger.⋌ 

 

Konečná tabulka:

1. Lev Slaný             ⋌20 15 1 4 174:72    31
2. HC Rakovník     ⋌20 13 1 6 127:70    27
3. Ber. Medvědi     ⋌20 10 4 6 138:111  24
4. HC Benešov       ⋌20 10 1 9 126:96    21
5. SK Černošice     ⋌20 7 1 12 64:121    15
6. Spartak Žebrák ⋌20 1 0 19 43:202      2

Napsáno dne: 23. 03/2016

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace