Sauna v provozu

Sauna je od pondělí 10. října 2016 zase v provozu.

Napsáno dne: 10. 10/2016

KLM: HC Jesenice - HC Rakovník 4:2 (0:0, 1:2, 3:1)

Rakovničtí hokejisté znovu nezvládli třetí třetinu a prohráli

Jesenice – Hokejisté HC Rakovník stejně jako v minulém utkání s Vlašimí vedli v Jesenici po dvou třetinách a měli další šance zápas rozhodnout, na místo toho však domácí v třetí části duel otočili a Rakovničtí tak i nadále čekají na první tříbodové vítězství.
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/ostatni_region/rakovnicti-hokejiste-znovu-nezvladli-treti-tretinu-a-prohrali-20161003.html

Rakovničtí prohráli s Vlašimí po samostatných nájezdech

HC Jesenice – HC Rakovník 4:2 (0:0, 1:2, 3:1)

„Bohužel nemáme střelce, což se projevilo i v Jesenici. Z 11 gólů, které jsme vstřelili, dali většinu z nich beci a i nyní dali útočníci pouze jeden gól. Přitom jsme byli bruslařsky lepší, ale nepadá to tam," stěžoval si hned na úvod vedoucí týmu HC Rakovník Vladimír Soukup.

Rakovničtí přitom začali dobře, měli převahu, když jeli několikrát sami na bránu, ale chabá koncovka zapříčinila, že se skóre se dlouhé minuty neměnilo a to ani tehdy, když hosté hráli přesilovku 5:3. Na druhé straně musel několik úniků Jesenických hasit Pospíšil.

V prostřední části hosté ještě přidali, svého soupeře přebruslovali, ale opět nedávali branky ani z těch nejvyloženějších příležitostí. A tak přišel trest a v čase 28:30 se Jesenice dostala do vedení. Hned v následující minutě však po přihrávce Větrovce vyrovnal krásnou ranou od modré V. Petráček – 1:1. V 33. minutě se hostům podařilo otočit, když puk doputoval od Kounovského a Vyskočila k Noskovi, a ten korunoval rakovnickou převahu – 1:2. Další velké šance hostů zůstaly nevyužity, a výsledkem 1:2 tak druhá třetina skončila.

Nevyužité šance nakonec hostující tým přišly velmi draho, neboť ve 44. minutě Jesenice srovnala a v 52. minutě se dokonce dostala do vedení – 3:2. Vyrovnat už se Rakovnickým nepodařilo, naopak inkasovali v 58. minutě počtvrté. „Opět jsme umřeli na krásu. Hráli jsme pěkný hokej, ale nedáváme góly, z metru netrefíme prázdnou bránu a chybí nám střelci, kteří se však v této době těžko shání," konstatoval Vladimír Soukup.

Že Rakovničtí doplatili na neproměňování šancí potvrdil i trenér Jan Svitavský. „Opět se opakoval tradiční scénář, kdy jsme dvě třetiny soupeře přehrávali a po zásluze vedli a mohli jsme dát i další branky, ale domácí podržel jesenický gólman Příhoda, který je vynikající brankář a těžko se mu dávají góly, což potvrdil i nyní. Přesto jsme si po dvou třetinách věřili, že bychom ten zápas mohli zvládnout, protože jsme měli herně navrch, ale finální fázi nemáme dobrou, chybí nám gólový hráči a místo uklidnění tak přišel obrat domácích."

Kromě neproměňování šancí trápí Rakovnické i zbytečné chyby v obraně. „Za stavu 2:1 došlo k fatální chybě našeho obránce, kdy před naší modrou čárou odevzdal puk soupeři, z čehož byla vyložená šance, po které domácí vyrovnali. V ten moment jsme začali být nervózní a kupili jsme další chyby a doplatili jsme na ně. To souvisí i s naší celkovou situací v týmu, kdy si přestáváme věřit v momentě, kdy jsme na hraně a soupeř toho využije," hlesl Svitavský, podle nějž chybí i trochu pověstného štěstí. „Bohužel, chybí nám i více štěstí, aby nám tam spadl nějaký náhodný gól a kluky nastartoval. Je to už čtvrtý prohraný zápas, máme jen jeden bod a budeme muset ještě hodně zabojovat."

Diváci: 49

Vyloučení: 11:11 (z toho domácí i hosté 1 x 2 plus 10 minut)

HC Rakovník: Pospíšil (Burgr) – Vyskočil, Vošta – Nosek, Kounovský, Chvojka – Mikeš, T. Petráček – Ságner, Bauer, O. Gebhart – Větrovec, V. Petráček – M. Gebhart, Ambroz, Zuska.
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/ostatni_region/rakovnicti-hokejiste-znovu-nezvladli-treti-tretinu-a-prohrali-20161003.html

Napsáno dne: 03. 10/2016

Objednávejte si saunu dopředu

od 1.10/2016 se musí každý kdo chce využívat saunu, předem objednat na určitý termín.

Objednávky lze vytvořit na tel. čísle: 733 402 633 v čase po-pá 8:00 - 16:00

Pokud přijdete do sauny bez předchozího objednání, nemusíte být do sauny vůbec vpuštěni z důvodu obsazenosti.

Napsáno dne: 30. 09/2016

Termíny školičky bruslení

rozdělení časů dle kategorie kraso trenérka Elen:

Úterý 15:45 - 16:30 Trénink starších
  16:30 - 17:15 Trénink menších dětí
  17:30 - 18:30 Tělocvična menší i větší kategorie
Pátek 14:45 - 15:30 Menší kategorie
  15:30 - 16:15 Starší kategorie

Školička bruslení pro hokejisty

Úterý 16:00 - 17:00  
  17:30 - 18:30 tělocvična
Pátek 15:00 - 16:00  

V pátek 23.9. mají všechny kategorie školičky bruslení trénink společně od 14:45 - 15:45
z důvodu náboru nových hokejistů HC Rakovník.

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace