Týden hokeje v Rakovníku 25.1.2019

Přijďte v ... (den v týdnu a čas) na ... (pojmenování zimního stadionu) na akci Týden

hokeje

V .... (den v

týdnu a čas) budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou

možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. ... (klub) ve

spolupráci s

Českým

hokeje

m

pořádá na ... (pojmenování zimního stadionu) akci v

rámci Týdne hokeje. Kromě

zážitku v

podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý

hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spou

stu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a

rukavice (postačí i lyžařská

helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in

-

line bruslení,

vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a h

elmou, můžete se obrátit na

........... (zástupce klubu) s

dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4

8 let a jejich rodiče, kterým se

naskytne unikátní příležitost seznámit se s

hokejovým

prostředím. Pro děti je připraven

zábavný program na ledě i

mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší

mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a

osobnostní rozvoj

dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak

připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci

přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního

hokeje z. s. (Č

eský hokej

), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od

CCM. Více in

formací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete

zde

.

Akce Týden hokeje se v

rámci projektu Pojď hrát hokej koná

po

páté

po celé České republice

a celkově

už po

šesté

. Díky dosavadním ročníkům získalo první zk

ušenost s

ledním hokejem

téměř 20

Přijďte v pátek 25. 1. 2019 od 16:00 na zimní stadion v Rakovníku na akci Týden hokeje. 

V pátek 25. 1. 2019 od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Rakovník ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na zimním stadionu v Rakovníku akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na vedoucího ZS - Tomáše Veselého 724 937 638 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě. 

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. 

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná popáté po celé České republice a celkově už pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 20 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

000 dětí. Více informací najdete na

www.pojdhrathokej.cz

v

sekci Týden hokeje.

Napsáno dne: 04. 01/2019

členský příspěvek 2018

Upozornění pro členy HC Rakovník

Členský příspěvek ve výši Kč 500,-- je splatný do konce roku 2018.

Příspěvek můžete zaplatit buď v hotovosti v kanceláři zimního stadionu nebo převodem na účet č. 9037221/0100, kde variabilní symbol bude část rodného číslo před lomítkem a do zprávy pro příjemce uvedete příjmení a jméno člena.

 

Napsáno dne: 19. 12/2018

KLM: HK Lev Slaný - HC Rakovník 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)

Hokejisté Rakovníku sesadili Slaný z postu lídra

Slaný - Ve 13. kole krajské hokejové ligy vyhráli hráči Rakovníka v neděli 9. prosince ve Slaném 4:1, ukončili tak soupeřovu sérii šesti výher a sesadili ho z čela vyrovnané tabulky.

Do samotného zápasu vletěli domácí s velikým elánem a během první minuty si vytvořili dvě slušné šance. Jenou skončil puk mimo branku, podruhé zasáhl Burgr. Hosté vystrčili růžky v 6. minutě, když Noskovu střelu levým betonem vyrazil domácí gólman. V 8. minutě pronikl před Burgra Vlček, ale rakovnický gólman odolal.

Hra se přelévala od branky k brance, ale na gól si diváci museli počkat až do 14. minuty. To unikli Šroubek s Macháčkem, prvně jmenovaný hledal svého spoluhráče před brankou, ale jeden z vracejících se domácích obránců si srazil puk do vlastní sítě - 0:1.

V 17. minutě našel domácí Kasala před brankou zcela volného Lapáčka, ale Burgr předvedl vynikající zákrok. Závěr třetiny patřil hostům. Nejprve po Mikešově vyražené střele přeskočil puk před prázdnou brankou hokejku Macháčkovi, aby přeci jen Okegawa po výtečné přihrávce Vyskočila navýšil skóre na 0:2.

V úvodu druhé třetiny oba týmy hrály přesilovku, ale bez gólového efektu. Velkou šanci nevyužil po přiťuknutí Hegebranta ve 24. minutě Okegawa. Ale o minutu později vyslal do úniku Ságnera Tolkner a rakovnický mladíček chladnokrevně zvýšil na 0:3. Až poté se probudili domácí. Ve 30. minutě obral za brankou Špican Grilla a nahrál volnému Sekerkovi - 1:3. Závěr druhé třetiny patřil jasně domácím, ale Burgr někdy i se štěstím udržel hostům dvoubrankové vedení.

Do třetí třetiny nastoupili hosté aktivněji a již nepovolili domácím další tlak. Navíc se ve 49. minutě prosadil po Macháčkově přihrávce Kratochvíl a zvýšil na 1:4. Domácí mohli snížit v sérii přesilových her, ale nedokázali najít recept na vynikajícího Burgra. Když Slánští nevyužili ani přesilovku pět na tři, odvážejí hosté velmi cenné tři body a o bod předskočili svého soupeře.

Branky: 30. Sekerka (Špican) – 14. Šroubek, 20. Okegawa (Kounovský, Vyskočil), 25. Ságner (Tolkner), 49. Kratochvíl (Macháček).

HC Rakovník: Burgr – Krejčí, Mikeš - Kratochvíl, Macháček, Šroubek - Vyskočil, Vlk - Okegawa, Kounovský, Hegebrant – Hulcr, Grill – Tolkner, Ságner, Nosek.Zdroj: https://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/hokejiste-rakovniku-sesadili-slany-z-postu-lidra-20181210.html

Zdroj: https://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/hokejiste-rakovniku-sesadili-slany-z-postu-lidra-20181210.html

Zdroj: https://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/hokejiste-rakovniku-sesadili-slany-z-postu-lidra-20181210.html

Napsáno dne: 10. 12/2018

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace