Byl vybrán nový vedoucí zimního stadionu.

Ve středu 15. března proběhlo druhé kolo konkurzu na místo vedoucího zimního stadionu. Ze tří uchazečů, kteří postoupili do druhého kola byl vybrán Martin Bohuňovský, DiS.

Do funkce nastoupí od 1.6.2017. Jeho  profil Vám  představíme v nejbližší době. 

Napsáno dne: 19. 03/2017

MŽD

Mladší žáci slaví celkové druhé místo

Rakovník - V letošním ročníku krajské soutěže mladších žáků se hokejisté z Rakovníka vůbec neztratili. Na výhru se suverénním vítězem Slaným sice nedosáhli, ale soupeře z Kralup a Černošic bez větších problémů pravidelně poráželi.

Mladší žáci HC Rakovník skončili v krajské soutěži druzí

Úspěšnější byli rakovničtí mladíci i ve většině duelů s dobře hrajícími týmy z Berouna a Benešova.

A tak na konci sezony oslavili celkově 2. místo v této soutěži, které bere s povděkem i trenér Tomáš Bodinger: „S letošní sezonou jsem spokojen. Druhé místo za Slaným odpovídá možnostem našeho týmu. Musím kluky pochválit za celoroční přístup k tréninkům. V těchto trénincích jsme se zaměřili hlavně na přihrávky a součinnost hry a na konci sezony jsem vše zúročili. Díky dobré kombinační hře jsme vstřelili hodně pěkných branek. Zároveň tým připravujeme na přestup do kategorie starších žáků a tím i setkání s kontaktním hokejem."
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/mladsi-zaci-slavi-celkove-druhe-misto-20170306.html

Napsáno dne: 08. 03/2017

Konkurz na místo vedoucí zimního stadionu.

Vyhlašujeme termín konkurzu na pracovní pozici "VEDOUCÍ ZIMNÍHO STADIONU".

Konkurz se uskuteční ve středu 1.3.2017 od 17.00h na zimním stadionu v prvním patře hlavní budovy.

Podmínkou účasti na konkurzu je zaslání stručného profesního životopisu nejpozději do pondělí 27.2.2017 na emailovou adresu vedouci.zs@seznam.cz,

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Nástup na pracovní pozici předpokládán od 1.4.2017, nebo po dohodě.

Organizátoři konkurzu si vymiňují právo nevybrat žádného z uchazečů, pokud nebude splňovat předpoklady pro výkon funkce.

Za výkonný výbor HC Rakovník, z.s. J. Gebhart.

 

Napsáno dne: 21. 02/2017

KLM

Rakovnickým hokejistům skončila sezona

Rakovník – Rakovničtí hokejisté, kteří na poslední chvíli proklouzli do play off krajské ligy, souboj s favorizovaným Benešovem nezvládli a čtvrtfinále je pro ně konečnou. Druhý tým po základní části nejprve zvítězil na ledě Rakovníka 6:3, když o své výhře rozhodl hlavně ve třetí části a v následné odvetě si doma poradil s Rakovnickými 3:2. Těm sice skončila sezona, avšak z vyřazení příliš nesmutní. „Hlavně že jsme se zachránili a postup do play off už byla taková třešnička na dortu," řekl bezprostředně po zápase vedoucí HC Rakovník Vladimír Soukup.

HC Rakovník - HC Lev Benešov 3:6, čtvrtfinále play off KLM 2017

HC Rakovník - HC Lev Benešov 3:6, čtvrtfinále play off KLM 2017                      Foto: Josef Rod

 

HC Rakovník – HC Lev Benešov 3:6 (0:1,2:1,1:4)

Již ve 3. minutě prvního čtvrtfinálového duelu měl obrovskou šanci rakovnický Kounovský, který se po vysunutí T. Petráčka dostal do samostatného úniku, ale zkušený forward v sobotu neměl střelecký den, když po několika minutách v další obrovské šanci opět selhal. Šance měl však i Benešov a v 10. minutě se mu podařilo dopravit s pomocí faulu puk do branky. Rozhodčí nejprve gól uznali, avšak následně ho po několikaminutové debatě odvolali. V 17. minutě se však hosté dočkali i regulérního gólu, jehož autorem byl Kočí – 0:1 Mezitím měli domácí další stoprocentní šance, ve který však postupně neuspěli O. Gebhart, Tolkner, ani Nosek.


Prostřední třetina se velmi protáhla, když emotivní zápas byl často přerušovaný kvůli neustálým potyčkám. „Celý zápas se to neustále pralo, hlavně ve druhé části byla hra pořád přerušovaná a takto se nedalo hrát. Jeden divák se pak pošťuchoval s benešovskými hokejisty i v šatně a bylo to opravdu velmi vyhrocené. Rozhodčí Čáp zápas absolutně nezvládl a pískal špatně na obě strany," kroutil hlavou Vladimír Soukup a pozastavil se nad jedním z mnoha incidentů. „Tolknerovi například protihráč sekl hokejkou kousek od obočí, že ho museli zašívat a rozhodčí na to řekl, že si to udělal sám. Já jsem mu pak po zápase řekl, aby k nám už dlouho nejezdil."


Druhá třetina, která se protáhl na 50 minut, patřila domácím. Ve 26. minutě se po přihrávce Ságnera prosadil O. Gebhart – 1:1. Ve 30. minutě sice vrátil hostům vedení Holeš, avšak ti se z něj dlouho neradovali, když o tři minuty později vyrovnal V. Petráček, kterému na modrou nabil Tolkner – 2:2.


Vstup do třetí části se Rakovnickým povedl náramně, když Tolkner, kterému přiťukl Kounovský, poslal domácí poprvé do vedení – 3:2. Benešovští však přidali na obrátkách a o dvě minuty později vyrovnal Holánek, který odstartoval hostující kanonádu – 3:3. V 46. minutě strhl vedení na stranu Benešova Fedoročko a hned vzápětí přidal pátou branku hostí Holánek. Domácí se pokoušeli s výsledkem něco udělat, vypracovali si i několik nadějných příležitostí, avšak Benešovské držel nad vodou brankář Štěpánek, který nevídaným způsobem zabránil téměř jistému gólu. „Ležel na zádech jako Hašek a s rukou nad hlavou chytil puk," poděkoval gólmanovi trenér Lvů Pavel Dvořák. Rakovničtí inkasovali ještě jeden gól, když v poslední minutě pečetil vítězství hostů svým druhým gólem Holeš – 3:6.

Branky a nahrávky: 26. Gebhart (Ságner), 33. Petráček (Tolkner), 41. Tolkner (Kounovský) – 17. Kočí (Sládek), 31. Holeš (Holánek, Korvas), 43. Holánek (Holeš), 46. Fedoročko (Babický, Starec), 47. Holánek (Starec), 60. Holeš (Starec). Třetiny: 0:1, 2:1, 1:4. Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Frühauf. Vyloučení: 9 + Kotál 10 min. osobní trest – 12. Diváků: 400.


HC Rakovník: Burgr (Řenč) – Krejčí, Zuska – O. Gebhart, Bauer, Ságner – Vyskočil, T. Petráček – V. Petráček, Kounovský, Tolkner – Kotál, Mikeš – Grill, Ambroz, Nosek – Vošta , Šámal – M. Gebhart, Chvojka.

HC Lev Benešov – HC Rakovník 3:2 (2:1,0:0,1:1)

Pokud chtěli rakovničtí hokejisté pomýšlet na postup do semifinále, museli na ledě Benešova bezpodmínečně vyhrát, aby si vynutili alespoň prodloužení. Přestože Vejvodovi svěřenci podali velmi bojovný výkon a dvě třetiny byli jasně lepší, prohráli s Benešovskými i podruhé a sezona pro ně skončila. Benešovští lvi v semifinále vyzvou Mělník, který vyřadil Rytíře z Vlašimi. Více informací o utkání vám přineseme zítra.

Branky a nahrávky: 12. Babický (Kočí), 20. Starec (Holánek, Fedoročko), 59. Starec – 6. Petráček, (Vyskočil), 43. Petráček (Kounovský). Třetiny: 2:1, 0:0, 1:1. Vyloučení: 5:6, Babický (Bn) a Tolkner (R) 2 + 2, Gebhart (R) 2 + 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 600.


HC Rakovník: Burgr (Řenč) – Krejčí, Zuska, Vyskočil, T. Petráček, Kotál, Mikeš, Vošta, Šámal – O. Gebhart, Bauer, Ságner, V. Petráček, Kounovský, Tolkner, Grill, Ambroz, Nosek, M. Gebhart, Chvojka.Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/rakovnickym-hokejistum-skoncila-sezona-20170219.html
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/rakovnickym-hokejistum-skoncila-sezona-20170219.html

Napsáno dne: 20. 02/2017

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace