Konkurz na místo vedoucí zimního stadionu.

Vyhlašujeme termín konkurzu na pracovní pozici "VEDOUCÍ ZIMNÍHO STADIONU".

Konkurz se uskuteční ve středu 1.3.2017 od 17.00h na zimním stadionu v prvním patře hlavní budovy.

Podmínkou účasti na konkurzu je zaslání stručného profesního životopisu nejpozději do pondělí 27.2.2017 na emailovou adresu vedouci.zs@seznam.cz,

minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav.

Nástup na pracovní pozici předpokládán od 1.4.2017, nebo po dohodě.

Organizátoři konkurzu si vymiňují právo nevybrat žádného z uchazečů, pokud nebude splňovat předpoklady pro výkon funkce.

Za výkonný výbor HC Rakovník, z.s. J. Gebhart.

 

Napsáno dne: 21. 02/2017

KLM

Rakovnickým hokejistům skončila sezona

Rakovník – Rakovničtí hokejisté, kteří na poslední chvíli proklouzli do play off krajské ligy, souboj s favorizovaným Benešovem nezvládli a čtvrtfinále je pro ně konečnou. Druhý tým po základní části nejprve zvítězil na ledě Rakovníka 6:3, když o své výhře rozhodl hlavně ve třetí části a v následné odvetě si doma poradil s Rakovnickými 3:2. Těm sice skončila sezona, avšak z vyřazení příliš nesmutní. „Hlavně že jsme se zachránili a postup do play off už byla taková třešnička na dortu," řekl bezprostředně po zápase vedoucí HC Rakovník Vladimír Soukup.

HC Rakovník - HC Lev Benešov 3:6, čtvrtfinále play off KLM 2017

HC Rakovník - HC Lev Benešov 3:6, čtvrtfinále play off KLM 2017                      Foto: Josef Rod

 

HC Rakovník – HC Lev Benešov 3:6 (0:1,2:1,1:4)

Již ve 3. minutě prvního čtvrtfinálového duelu měl obrovskou šanci rakovnický Kounovský, který se po vysunutí T. Petráčka dostal do samostatného úniku, ale zkušený forward v sobotu neměl střelecký den, když po několika minutách v další obrovské šanci opět selhal. Šance měl však i Benešov a v 10. minutě se mu podařilo dopravit s pomocí faulu puk do branky. Rozhodčí nejprve gól uznali, avšak následně ho po několikaminutové debatě odvolali. V 17. minutě se však hosté dočkali i regulérního gólu, jehož autorem byl Kočí – 0:1 Mezitím měli domácí další stoprocentní šance, ve který však postupně neuspěli O. Gebhart, Tolkner, ani Nosek.


Prostřední třetina se velmi protáhla, když emotivní zápas byl často přerušovaný kvůli neustálým potyčkám. „Celý zápas se to neustále pralo, hlavně ve druhé části byla hra pořád přerušovaná a takto se nedalo hrát. Jeden divák se pak pošťuchoval s benešovskými hokejisty i v šatně a bylo to opravdu velmi vyhrocené. Rozhodčí Čáp zápas absolutně nezvládl a pískal špatně na obě strany," kroutil hlavou Vladimír Soukup a pozastavil se nad jedním z mnoha incidentů. „Tolknerovi například protihráč sekl hokejkou kousek od obočí, že ho museli zašívat a rozhodčí na to řekl, že si to udělal sám. Já jsem mu pak po zápase řekl, aby k nám už dlouho nejezdil."


Druhá třetina, která se protáhl na 50 minut, patřila domácím. Ve 26. minutě se po přihrávce Ságnera prosadil O. Gebhart – 1:1. Ve 30. minutě sice vrátil hostům vedení Holeš, avšak ti se z něj dlouho neradovali, když o tři minuty později vyrovnal V. Petráček, kterému na modrou nabil Tolkner – 2:2.


Vstup do třetí části se Rakovnickým povedl náramně, když Tolkner, kterému přiťukl Kounovský, poslal domácí poprvé do vedení – 3:2. Benešovští však přidali na obrátkách a o dvě minuty později vyrovnal Holánek, který odstartoval hostující kanonádu – 3:3. V 46. minutě strhl vedení na stranu Benešova Fedoročko a hned vzápětí přidal pátou branku hostí Holánek. Domácí se pokoušeli s výsledkem něco udělat, vypracovali si i několik nadějných příležitostí, avšak Benešovské držel nad vodou brankář Štěpánek, který nevídaným způsobem zabránil téměř jistému gólu. „Ležel na zádech jako Hašek a s rukou nad hlavou chytil puk," poděkoval gólmanovi trenér Lvů Pavel Dvořák. Rakovničtí inkasovali ještě jeden gól, když v poslední minutě pečetil vítězství hostů svým druhým gólem Holeš – 3:6.

Branky a nahrávky: 26. Gebhart (Ságner), 33. Petráček (Tolkner), 41. Tolkner (Kounovský) – 17. Kočí (Sládek), 31. Holeš (Holánek, Korvas), 43. Holánek (Holeš), 46. Fedoročko (Babický, Starec), 47. Holánek (Starec), 60. Holeš (Starec). Třetiny: 0:1, 2:1, 1:4. Rozhodčí: Čáp – Doskočil, Frühauf. Vyloučení: 9 + Kotál 10 min. osobní trest – 12. Diváků: 400.


HC Rakovník: Burgr (Řenč) – Krejčí, Zuska – O. Gebhart, Bauer, Ságner – Vyskočil, T. Petráček – V. Petráček, Kounovský, Tolkner – Kotál, Mikeš – Grill, Ambroz, Nosek – Vošta , Šámal – M. Gebhart, Chvojka.

HC Lev Benešov – HC Rakovník 3:2 (2:1,0:0,1:1)

Pokud chtěli rakovničtí hokejisté pomýšlet na postup do semifinále, museli na ledě Benešova bezpodmínečně vyhrát, aby si vynutili alespoň prodloužení. Přestože Vejvodovi svěřenci podali velmi bojovný výkon a dvě třetiny byli jasně lepší, prohráli s Benešovskými i podruhé a sezona pro ně skončila. Benešovští lvi v semifinále vyzvou Mělník, který vyřadil Rytíře z Vlašimi. Více informací o utkání vám přineseme zítra.

Branky a nahrávky: 12. Babický (Kočí), 20. Starec (Holánek, Fedoročko), 59. Starec – 6. Petráček, (Vyskočil), 43. Petráček (Kounovský). Třetiny: 2:1, 0:0, 1:1. Vyloučení: 5:6, Babický (Bn) a Tolkner (R) 2 + 2, Gebhart (R) 2 + 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 600.


HC Rakovník: Burgr (Řenč) – Krejčí, Zuska, Vyskočil, T. Petráček, Kotál, Mikeš, Vošta, Šámal – O. Gebhart, Bauer, Ságner, V. Petráček, Kounovský, Tolkner, Grill, Ambroz, Nosek, M. Gebhart, Chvojka.Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/rakovnickym-hokejistum-skoncila-sezona-20170219.html
Zdroj: http://rakovnicky.denik.cz/hokej_region/rakovnickym-hokejistum-skoncila-sezona-20170219.html

Napsáno dne: 20. 02/2017

Hledáme vhodného kandidáta na funkci vedoucího zimního stadionu.

Jedná se o hlavní pracovní poměr, požadujeme minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, organizační schopnosti, předchozí praxe ve vedoucí funkci výhodou. Nabízíme zajímavou práci v malém kolektivu, dobře finančně ohodnocenou, pružnou pracovní dobu, služební auto i mobilní telefon.

Nástup do funkce od 1.4.2017.

Bližší informace poskytne p. Prokopová na tel.  313 517 234, nebo osobně v kanceláři na ZS, 1. patro.

za výkonný výbor J. Gebhart 

Napsáno dne: 19. 02/2017

Zpráva o činnosti výkonného výboru.

Vážení členové a členky spolku HC Rakovník, hokejisté, krasobruslaři a všichni naši sympatizanti,

za výkonný výbor HCR Vás chci oslovit a seznámit s aktuálním děním v HCR a na zimním stadionu.

 

Do konce zimní sezóny zbývá posledních cca 40 dnů a je tedy nejvyšší čas mít konkrétní představu o průběhu letní a následující sezóny. 

V loňském roce jste byli seznámeni se záměrem provést rekonstrukci šaten na ZS, s čímž souvisí rekonstrukce odpadů, vody, topení, vzduchotechniky a navazující části ubytovny. Právě před rokem záměr podpořil starosta města p. Jenšovský při jednání s vedoucím ZS Pavlem Doubkem. Na tomto základě město zadalo Ing. J. Svitavskému vypracovat projekt, který byl hotový v květnu 2016.  Jelikož jsme zatím neobdrželi konkrétní informace k plánované akci, chceme vyzvat starostu a vedení města k jednání o rekonstrukci s cílem zajistit zdárný průběh renovace šaten.

Zázemí stadionu je stále původní a je na samé hranici životnosti. K poslední havárii došlo v lednu, kdy se dospělý hokejista propadl do kanalizace v chodbě a jen se štěstím nedošlo k jeho zranění.  V poslední době útroby stadionu navštívily stovky žáků, kteří zde absolvují školní kurz bruslení. Oni i jejich učitelé byli nemile překvapeni nízkou úrovní šaten a sociálního zařízení. Ze stejného důvodu nemůžeme pořádat mezinárodní hokejové utkání byť alespoň mládežnické kategorie.  Přitom zájem o bruslení, hokej a krasobruslení je nebývale vysoký a jen za poslední rok nám přibyly desítky nových zájemců.

 

Chci vyzvat všechny členy HCR k podpoře tohoto záměru, aby jednání se starostou města bylo konstruktivní a úspěšné.  Hezký a moderní zimní stadion přece nemusí mít jen ve Vlašimi, Čáslavi, nebo v Letňanech, ale i u nás v Rakovníku.

 

Kromě rekonstrukce šaten výkonný výbor řeší další zásadní otázky:

- obsazení místa vedoucího zimního stadionu,

- vybudování nejméně dvou kabin právě pro nové členy a nové mládežnické kategorie plus dobudování sociálního zázemí u naposledy vzniklé kabiny pod časomírou,

-záměr založit „B“ mužstvo dospělých s účastí v krajském přeboru,

-stanovení začátku nové sezóny /ověřili jsme, že technicky je to možné již od srpna 2017/, tím bychom podstatně smazali náskok ostatních oddílů, ušetřili za pronájem ledů a dojíždění na cizí ZS, zároveň bychom mohli ledovou plochu pronajímat a obdržet nemalé prostředky. Negativní stránkou věci je narušení oblíbeného a tradičního Autosalonu, který by bylo nutné pořádat v jiném termínu, nebo zcela zrušit, když bohu žel nevlastníme zakrytí ledové plochy,

-nejpozději na počátek května plánujeme svolání valné hromady, ale diskusi a názory členů HCR na uvedené i další záležitosti spolku přivítáme již nyní.

S přáním hodně sportovního i osobního štěstí všem členům HCR

za výkonný výbor HCR J. Gebhart

 

Napsáno dne: 19. 02/2017

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

23. 03. 2019   10:30 - 13:15

2012

31. 03. 2019   11:30 - 12:45

2011

Termíny veřejného bruslení

22. 03. 2019    18:30 - 19:30


23. 03. 2019    13:30 - 15:30


24. 03. 2019    14:00 - 16:00


29. 03. 2019    19:45 - 20:45


30. 03. 2019    13:30 - 15:30


31. 03. 2019    14:00 - 16:00


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace