Pojď hrát hokej 24.1.2020

V pátek 24.1.2020 odpoledne proběhla na zimním stadionu v Rakovníku ve spolupráci s Českým hokejem další řada náborové akce v rámci Týdne hokeje „Pojď hrát hokej“.

Celá akce měla časový program, který začínal registrací nových zájemců. S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky. Volnou chvíli před dalším bodem programu vyplnila rakovnická přípravka ukázkovým tréninkem. Rodiče s dětmi se poté přesunuli do klubovny, kde shlédli krátkou prezentaci, která je seznámila se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje. Potom už zbýval ten hlavní bod programu. Děti se převlékly v připravené šatně a konečně si mohly jít vyzkoušet začátky bruslení. Na ledové ploše byli připraveni trenéři s asistenty a začalo seznamování s ledem a první krůčky na bruslích, vše formou her a zábavy. Program na ledové ploše zakončilo společné fotografování.

Náborové akce se zúčastnilo 25 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Tímto děkujeme rodičům s dětmi, trenérům a všem asistentům.

Fotogalerie zde

Napsáno dne: 25. 01/2020