Týden hokeje v Rakovníku - 25.1.2019

V pátek 25.1.2019 odpoledne proběhla na zimním stadionu v Rakovníku ve spolupráci s Českým hokejem další řada náborové akce v rámci Týdne hokeje „Pojď hrát hokej“.

S využitím zkušeností z předchozích náborů měla celá akce časový harmonogram, který začínal registrací nových zájemců. S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky. Volnou chvíli před dalším bodem programu, což byla krátká prezentace, vyplnila rakovnická přípravka ukázkou tréninku. Rodiče s dětmi se po absolvování registrace přesunuli do klubovny, kde zhlédli krátkou prezentaci, která je seznámila se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje. Poté se děti převlékly v připravené šatně a konečně si mohly jít vyzkoušet začátky bruslení. Na ledové ploše byli připraveni trenéři a začalo seznamování a první krůčky na ledě, vše formou her a zábavy. Program na ledové ploše zakončilo společné fotografování.

Náborové akce se zúčastnilo 32 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Všem děkujeme.

Fotogalerie zde.