Týden hokeje v Rakovníku 21.9.2018

V pátek 21.9.2018  proběhla na zimním stadionu v Rakovníku další řada náborové akce pod hlavičkou ČSLH  Týden hokeje „Pojď hrát hokej“.

Po zkušenostech z minulých náborů byla u vchodu do zimního stadionu připravena registrace nových zájemců. S vyplňováním přihlášek pomáhaly proškolené dobrovolnice, které zároveň předaly již zaregistrovaným dětem hokejové dresy a drobné dárky. V tuto dobu probíhala na ledové ploše ukázka tréninku rakovnické přípravky. Děti se s pomocí rodičů po absolvování registrace postupně převlékly v připravené šatně a konečně si mohly jít vyzkoušet začátky bruslení. Na ledové ploše je přivítal bývalý známý hokejista Libor Procházka, který společně s trenéry pomáhal s jejich prvními krůčky na ledě. Vše formou her a zábavy. Mezi dětmi se ještě pohyboval maskot celého projektu. Program na ledové ploše zakončilo společné fotografování.

Na závěr celé akce byla připravena krátká prezentace, která byla určena hlavně rodičům a seznámila je se základními informacemi o klubu, finanční náročností, používanou výstrojí a hlavně bezpečností ledního hokeje.

Náborové akce se zúčastnilo 17 dětí za dohledu a podpory dostatečného počtu zkušených trenérů a asistentů.

Všem děkujeme.

Napsáno dne: 22. 09/2018