Ukončení hokejové sezóny 2017-2018

K poslednímu březnu 2018 byla ukončena hokejová sezona 2017-2018. Jednalo se o historicky nejdelší období, po které byla k dispozici ledová plocha. Kompresory byly spuštěny 1. srpna 2017. Od roku 2015 se tak sezóna postupně prodloužila nejprve o březen a nyní se mohlo bruslit o 2 měsíce déle. Poprvé jsme tak mohli v praxi ověřit, zda je technicky možné v našich podmínkách mrazit už v srpnu, jak je bězné ve Slaném, Kladně, Berouně a dalších stadionech v okolí. Výsledek nás mile překvapil a potěšilo nás, když uživatelé chválili kvalitu ledu.  S malým zpožděním byla dokončena výměna osvětlení. Staré, málo výkonné a neúsporné osvětlení jsme vyměnili za nejmodernější produkt firmy Siemens, který je dokonce na seznamu chráněné špičkové technologie, na jejíž vývoz se vztahují přísná pravidla. Naše oddíly tak mohly absolvovat lední přípravu na domácím hřišti a nemusely cestovat na jiné stadiony a platit tam nájem ledu. 

Za úspěšný průběh sezóny a umožnění uskutečněných investic, zejména do modernizace osvětlení  chci za celé vedení HCR poděkovat všem zaměstnancům, trenérům, dobrovolným pomocníkům, hráčům a zejména našim sponzorům, kterými jsou: 

Město Rakovník

Středočeský kraj

Královský pivovar v Rakovníku, 

Společnost Froněk 

Společnost Gross Stahl

Společnost Elektro Viola

Autostop Rakovník

STK Nové Strašecí

Auto Kelly

Společnost Montitech

JFC Computers

JAKUB Elexmayer

Dřevo obchod Lubná

Společnost :HAGER

Společnost IXI MONTOP

Fin centrum

Společnost MPD

Společnost ASPO

Společnost Agro ZZN a.s.

STO PRO BEK střešní systémy

a další. Ještě jednou děkujema za Vaši přízeň a velice si ji vážíme. 

V druhé polovině dubna bude na plochu stadionu položena umělá plocha pro in-line a bude možné stadion využívat i k dalším sportovním aktivitám. S dostatečným přestihem bude zveřejněn termín valné hromady, která proběhne nejpozději do června 2018. 

Začátek nové sezóny je plánován opět na srpen, tzn., že led by mohl být připraven ještě v první polovině měsíce  srpna 2018. 

Za výkonný výbor HCR 

J. Gebhart

 

Napsáno dne: 06. 04/2018

Poděkování za spolupráci

Rakovnik
Kraj

Termíny nejbližších utkání

Termíny veřejného bruslení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace